Firma Profili

EGES, kuruluşundan bu yana birçok kuruluşa özel güvenlik, temizlik ve iş gücü hizmeti vermektedir.

EGES; daha etkin, daha profesyonel ve daha kapsamlı hizmet vermek amacıyla sürdürdüğü hizmet içi ve öncesi eğitime yeni bir boyut kazandırıyor. Çalışanları ile sektörün önde gelen firmalarından olan EGES GRUP, birçok projede kendini göstermiştir.

EGES hizmet eğitimine büyük önem vermektedir. Bugüne kadar çeşitli branşlarda çalışan personelini hizmet içi eğitimden geçirerek, daha vasıflı eleman olmalarını sağlamıştır.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren EGES, özellikle insan faktörüne büyük önem vermekte ve personel konusunda oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Çünkü bu sektörde; araç, gereç ve kullanacağınız teknolojinin büyük önemi vardır. Ancak asıl önemli olan bunları kullanacak insan faktörüdür. Personel ne kadar deneyimli ve becerikli olursa vereceğiniz hizmet de o kadar kaliteli ve yeterli olur. İşte bu görüşten hareketle eğitim faktörünün sektöre kaliteyi getireceğine inanmaktadır.

EGES 2011 yılında Bursa’da kurulmuş olup; özel güvenlik hizmetleri, temizlik, üretime destek, insan kaynakları hizmetleri alanlarında, dürüst yapısı ile Türkiye Cumhuriyeti’nde önde gelen firmalar arasındadır. İlk kurulduğu günden bu yana aynı heyecan ve azimle hizmetlerini sürdürmektedir. Hızla değişen çağın getirdiği fırsatları hissedercesine hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.

EGES yepyeni bir yüzyıla, değişimi yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım atmıştır. Değerler, vizyon ve misyon EGES GRUP’un yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemde olacaktır.

EGES GRUP’un yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer hep birlikte büyük adımlar atacağına dair inancı güçlendirmiştir. Değişen dünyada 'sorumluluk ve azim' EGES GRUP’un faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınacaktır.

Günümüzde disiplinli, ahlaklı, ve güvenli adımlarla profesyonel çalışma ekibi ile her geçen gün daha da büyümektedir. Bugüne kadar elde etmiş olduğu birikim ve sorumlulukları hizmet verdiği kurumlara aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir. Hiçbir zaman bulunduğu durumla yetinmeyen, sürekli değişimi hedefleyerek özel güvenlik hizmetleri, temizlik, üretime destek, insan kaynakları, site yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri alanında duyarlı bir gelişim strateji çizen ve kendini sorgulayan EGES GRUP başarısını genç, dinamik ve deneyimli çalışanlarına borçludur.

Eges GrupEges GüvenlikEges Temizlik

Designed & Coded by eXemedia.net 2017 ©