Güvenlik Hizmetleri

SEKTÖREL HİZMETLERİMİZ


Kamu Kurum ve Kuruluşları
EGES, kamu kurum ve kuruluşlarında ki yoğunluğu ve tehlikeyi önlemek adına profesyonel ve eğitimli kadrosuyla eksiksiz hizmetlerini sürdürmektedir.

Alışveriş Merkezleri
EGES, alışveriş merkezlerinde huzurlu bir ortamın yaratılması amacıyla kitle güvenliği alanında özel eğitilmiş elemanları ile en özenli hizmeti üretmektedir.

Sağlık Kuruluşları
Tüm sağlık kuruluşlarında, almış oldukları özel eğitimleri ile hasta ve yakınlarının psikolojisi doğrultusunda vermekte olduğu nitelikli hizmetleri ve deneyimleriyle başarılarını kanıtlamış EGES, saygın ve güvenilir bir kuruluştur.

Yabancı Kuruluşlar
Türkiye'de faaliyet gösteren elçiliklerin, konsoloslukların, kültür derneklerinin, uluslararası örgütlerin, yardım kuruluşlarının ofis ve binaları için de EGES nitelikli hizmetleriyle uzun süreli güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Zincir İşletmeler
Ülke genelinde standart bir hizmet veren zincir işletmelere ayak uydurarak, her noktada aynı standart hizmeti verebilen EGES müşterisinin müşterisini memnun etme gayreti içindedir.

İnşaat Sektörü
Gerek şantiye çalışanlarının, gerekse inşaat malzemelerinin çevre emniyeti de alınarak korunması EGES’in uzmanlık alanlarından biridir.

Otomotiv Endüstrisi
Plazalarda, showroom ve bakım servislerinde, araç depolama sahalarında içeriden ve dışarıdan gelebilecek tecavüzlere karşı tedbirler alıp uygulamaktadır.

Toplantı
Seminer, toplantı, kongre ve panellerde,
Kültür - Sanat Etkinlikleri
Konser, sergi, müzayede, özel gala gösteri ve festivallerde,
Fuarlar
Fuar, kermes, panayırlarda,
Açılış ve Davetler
Açılış, davet, defile, kokteyllerde,
Spor Karşılaşmaları
Spor faaliyetlerinde, otomobil rallilerinde genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekipleri oluşturup, donanımlarını sağlayarak geçici hizmet vermekte, nitelikli hizmetleri ile kısa süreli güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.
EGES sahip olduğu teknoloji ve uzman ekibiyle VIP refakat hizmeti vermektedir.

DENETİM HİZMETLERİ
EGES bünyesinde birimlerinin denetim ve koordinasyonunu temin eden, işletmelerde güvenlik açısından doğabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli tedbirleri alan denetim ekipleri mevcuttur.
Bünyesinde oluşturduğu denetim ekipleriyle, kendi güvenliğini sağlayan veya başka bir güvenlik şirketinden hizmet alan kuruluşlara, görevlilerin gece ve gündüz kontrollerini yaparak bir raporla bilgi vermektedir.

DEVRİYE HİZMETLERİ
Güvenlik personellerimizin bulunduğu bina ve tesisler belli zaman aralıklarında kontrol edilmektedir.

GÜVENLİK HİZMETİ RAPORLARI
Hizmet verdiğimiz birimlerde meydana gelen olayları kayıt altına alarak raporlar halinde sunmakta, ihbar yükümlülüğü çerçevesinde olası riskleri de bildirmektedir. Bu hizmetler, hizmet bedeline dahil olarak verilmektedir.Eges Güvenlik Hizmetleri

Eges Güvenlik Hizmetleri

Eges Güvenlik Hizmetleri

Eges Güvenlik Hizmetleri

Designed & Coded by eXemedia.net 2017 ©